Skuteczne odchudzanie

Lekarze, przychodnie, szpitale, czyli wszystko, co warto wiedzieć, żeby wybrać dobrego specjalistę i odpowiednią klinikę medyczną.
Awatar użytkownika
hermina_85
Posty: 0
Rejestracja: 18 mar 2022, 23:53

Skuteczne odchudzanie

Post autor: hermina_85 »

Mam taki problem, że właściwie odkąd pamiętam, tak naprawdę całe życie, mam problem z wagą. I całe życie jestem też na jakichś dietach, chciałabym w końcu z tym problemem poradzić sobie raz, a porządnie. Bo jasne, zdarza mi się schudnąć, ale też dość szybko wraca efekt jojo. I nie jest to dobre ani dla mojego zdrowia fizycznego, ani może nawet bardziej, psychicznego. Dlatego, jeśli możecie powiedzieć, który psychodietetyk tychy jest naprawdę dobry, to dajcie mi znać.
Annanina

Re: Skuteczne odchudzanie

Post autor: Annanina »

Nie zaszkodzi się wybrac. Znam osoby, które latami próbowały samodzielnie się odchudzić oraz nie udawało im się i dopiero pomoc dietetyka umożliwiła im osiągnięcie wagi do której dążyły.

Z drugiej strony obecnie w sieci jest tyle informacji na temat diet z gotowymi jadłospisami, że warto jset poszukać informacji również i tutaj samodzielnie.
Od siebie polecam portal www.oleoketo.pl - w zakresie diety ketogenicznej. Poczytaj sobie informacje w sieci. Wielu osobom udało się dzięki niej zrzucić kalorie.
marysienka

Re: Skuteczne odchudzanie

Post autor: marysienka »

dieta pudełkowa jest nie tylko wygodnym rozwiązaniem dla osób zabieganych, ale również gwarantuje odpowiednie zbilansowanie posiłków i zaspokojenie codziennych potrzeb żywieniowych, bez konieczności poświęcania czasu na zakupy i gotowanie.
kajaa

Re: Skuteczne odchudzanie

Post autor: kajaa »

Masz problemy zdrowotne i potrzebujesz diety wysokobiałkowej? Dowiedz się, jak odpowiednio zbilansować dietę w chorobie: https://www.wygodnadieta.pl/blog/dieta- ... w-chorobie Odpowiednia dieta może znacząco poprawić Twoje samopoczucie.
ODPOWIEDZ