indywidualne plany żywieniowe

Lekarze, przychodnie, szpitale, czyli wszystko, co warto wiedzieć, żeby wybrać dobrego specjalistę i odpowiednią klinikę medyczną.
Awatar użytkownika
Miroład1966
Posty: 0
Rejestracja: 14 lip 2022, 23:25

indywidualne plany żywieniowe

Post autor: Miroład1966 »

Cześć forumowicze! Mam do was pytanie, czy korzystacie może z jakichś indywidualnych planów żywieniowych? Nie będę ukrywać, że zmagam się z problemami z wagą i zastanawiam się nawet nad wizytą u dietetyka Tychy. Czy dzięki takim planom faktycznie udało wam się wrócić do prawidłowej wagi? Jakie macie rady dla osób na początku drogi do zdrowia? Będę za nie wdzięczny!
emi98

Re: indywidualne plany żywieniowe

Post autor: emi98 »

Pamiętajcie o tym, że dieta i redukcja wagi u nastolatka jest dość trudna, dlatego bez odpowiedniej wiedzy nie powinno się tworzyć takiej diety. Nastolatkowie dojrzewają i nie można tego procesu zaburzyć złą dietą i małą ilością kalorii. Sprawdźcie tutaj pomoc od https://dietetykdorota.pl/dieta-dla-nastolatek-2/ .
ula939

Re: indywidualne plany żywieniowe

Post autor: ula939 »

Takie plany żywieniowe są bardzo ważne, jeśli zależy nam na tym, aby nauczyć się zdrowego żywienia i przygotowania bardzo smacznych produktów.

__
Zbiornik BUFOROWY PSS
juwi8922

Re: indywidualne plany żywieniowe

Post autor: juwi8922 »

Uważam, że warto skorzystać z takich planów, ponieważ nie tylko są one bardzo wygodne, ale też dodatkowo uczymy się właściwego żywienia.

__
Gabinet masażu w Bydgoszczy
marta3003

Re: indywidualne plany żywieniowe

Post autor: marta3003 »

Macie jakieś konkretne plany? Nie ukrywam, że w tej kwestii sprawdzam różne informacje i nie wiem, gdzie mogę dowiedzieć się o tym czegoś więcej.

__
szafki łazienkowe nowoczesne
ali93

Re: indywidualne plany żywieniowe

Post autor: ali93 »

Uważam, że jak najbardziej warto korzystać z takich rozwiązań, jeśli ma się możliwości i jeśli możecie dobrać najlepsze rozwiązania dla swojego zdrowia.

__
automatyka przemysłowa firmy
owi8988

Re: indywidualne plany żywieniowe

Post autor: owi8988 »

Uważam, że takie plany to dobre rozwiązanie, jeśli chcemy, aby nasze żywienie było lepsze i jeśli zależy nam na poprawie naszego samopoczucia.

__
kredki rysunkowe
Emil28

Re: indywidualne plany żywieniowe

Post autor: Emil28 »

Niestety przez nadmiar pracy wciąż jem niezdrowe gotowce. Dlatego zaczynam rozglądać się za cateringiem. Pod adresem: https://www.dietering.com/miasto/krakow/ znalazłem ofertę gdzie wybór diet jest naprawdę duży, ich dania są smaczne i różnorodne.
wilkdaria

Re: indywidualne plany żywieniowe

Post autor: wilkdaria »

Ja od ponad trzech miesięcy stosuję dietę pudełkową i jestem z niej bardzo zadowolona. Ja mam akurat catering Wrocław od firmy Dietykieta, ponieważ najbardziej mi ich oferta się spodobała :)
ODPOWIEDZ