Samochody elektryczne

Warsztaty samochodowe, stacje kontroli pojazdów, lakiernie i blacharnie – poznaj najlepsze serwisy motoryzacyjne i dowiedz się, który z nich najlepiej zajmie się Twoim autem.
Awatar użytkownika
odon65
Posty: 0
Rejestracja: 24 wrz 2023, 8:01

Samochody elektryczne

Post autor: odon65 »

Jakie jest Wasze zdanie na temat samochodów elektrycznych? Wiadomo, że prędzej czy później będzie to już nasza codzienność, dlatego my też powoli zastanawiamy się nad zmianą samochodu na taki z napędem elektrycznym. Pytanie jak długo wytrzymuje taka ładowarka do samochodów elektrycznych jak to będzie wyglądało później pod względem kosztów itp., itd.
benremena

Re: Samochody elektryczne

Post autor: benremena »

Czy instalacja gazowa w samochodzie to duży koszt? Mój znajomy pytał mnie o to ostatnio, a ja nie byłam w stanie mu odpowiedzieć, dlatego tak zawisnęłam, ale w sumie również jestem ciekawa. Cokolwiek mi wskażecie, będę zadowolona.
Kołacz

Re: Samochody elektryczne

Post autor: Kołacz »

Kupując zabytkowego Volkswagen Ogórka, należy być świadomym, że koszty utrzymania takiego pojazdu mogą być wysokie. Informacje na temat tego, jakie koszty można się spodziewać, można znaleźć na stronie https://magnifier.pl/ile-kosztuje-zabyt ... en-ogorek/ i regularna konserwacja i dbałość o pojazd mogą jednak pomóc w utrzymaniu jego wartości.
ODPOWIEDZ