Samochód zastępczy

Warsztaty samochodowe, stacje kontroli pojazdów, lakiernie i blacharnie – poznaj najlepsze serwisy motoryzacyjne i dowiedz się, który z nich najlepiej zajmie się Twoim autem.
Awatar użytkownika
maksyma
Posty: 0
Rejestracja: 12 wrz 2021, 18:14

Samochód zastępczy

Post autor: maksyma »

Wiedzieliście, że jeśli Wasz pojazd uległ zniszczeniu podczas wypadku, to możecie domagać się samochodu zastępczego od winowajcy? W sensie taki samochód zastępczy będzie opłacony z oc sprawcy - chyba warto się o coś takiego postarać. Mi się udało coś takiego załatwić.
rena

Re: Samochód zastępczy

Post autor: rena »

coś o tym słyszałam ale nie bardzo wiem jak mogłabym taki samochód sobie załatwić, na pewno taka wiedza by mi się bardzo przydała szczerze mówiąc :) :)
lokacja

Re: Samochód zastępczy

Post autor: lokacja »

Wiem że samochód zastępczy w wielu przypadkach bardzo się przydaje i dość łatwo go załatwić a jeśli spełnia się określone warunki to odbywa się to nawet bezgotówkowo. Czytałam o tym między innymi na tej stronie https://zastepczy.org/tu/allianz-samoch ... epczy-z-oc
juwi9022

Re: Samochód zastępczy

Post autor: juwi9022 »

Samochód zastępczy może Wam zagwarantować ubezpieczenie OC w momencie, kiedy będzie jakiś wypadek lub stłuczka, ale pod warunkiem, że taką kwestię macie ustaloną w umowie. Jeśli chodzi o ubezpieczenia OC, to warto sprawdzić Kalkulator OC , który porówna Wam wiele ofert.
ODPOWIEDZ