kampery

Warsztaty samochodowe, stacje kontroli pojazdów, lakiernie i blacharnie – poznaj najlepsze serwisy motoryzacyjne i dowiedz się, który z nich najlepiej zajmie się Twoim autem.
Awatar użytkownika
Cecylian1969
Posty: 0
Rejestracja: 10 sie 2022, 21:57

kampery

Post autor: Cecylian1969 »

Moi drodzy, szukam różnych używanych pojazdów najbardziej interesują mnie kampery, chciałbym je wynajmować, odnowić i udostępniać innym ludziom. Myślę że to świetny pomysł na biznes, chociaż też dość spore ryzyko. Ale kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Dlatego ja lubię ryzykować. Możecie podrzucić mi propozycje miejsc, w których można kupić tego typu pojazdy?
Marcjan77

Re: kampery

Post autor: Marcjan77 »

Kamper to naprawdę mega sprawa. Mi się marzył przez wiele lat taki wyjazd w kamperze i przyznam, że tak można naprawdę o wiele więcej zwiedzić. Niezapomniane wakacje powiem szczerze. Zdecydowałem się też w tamtym roku na wycieczki motocyklowe po Europie i to też niesamowite wakacje! Jeśli ktoś uwielbia jazdę motocyklową to jest wyjazd totalnie dla niego!

nabijanie klimatyzacji legionowo
BEDFORD13

Re: kampery

Post autor: BEDFORD13 »

Koniecznie zobacz na stronie AutaElite, bo wiem, że sprowadzają pojazdy z zagranicy, także takie pojazdy jak kampery. Mi to sie marzy kamper, bo tak naprawdę największy koszt to spanie, a w kamperze sie kładziesz i już. Masz wszystko pod ręką jak ślimak.
gina

Re: kampery

Post autor: gina »

Myślałam nawet o wakacyjnej podróży kamperem ale na początek chce wyjechać mniejszym osobowym autem na urlop. Wiem że wypożyczalnia samochodów Poznań ma takie większe, 7-osobowe samochody którymi można wygodnie podróżować z rodzina na większe odległości
lerytsnoł

Re: kampery

Post autor: lerytsnoł »

Nawet je sprawdzałam, ale nie nadadzą się aktualnie. U mnie planowana jest wycieczka do Dubaju i sądzę, że naprawdę dobrze będzie się na tym temacie zawiesić. Chodzi o rozwiązania, które dadzą mi po prostu swobodę podróżowania. Może jednak z czasem coś znajdę, jak sądzicie?
ODPOWIEDZ