Terminy u wykonawców

Masz w planach budowę domu lub generalny remont mieszkania? Tutaj znajdziesz opinie o firmach i wykonawcach, którzy realizują tego typu prace. Wybierz, komu powierzysz tak ważne zadanie.
Awatar użytkownika
Petra1995
Posty: 0
Rejestracja: 13 sie 2022, 21:55

Terminy u wykonawców

Post autor: Petra1995 »

Mam pytanie do osób, które akurat mają za sobą remont lub budowę domu. Powiedzcie mi proszę, ale tak szczerze, jak wyglądała u Was kwestia z dotrzymywaniem umówionych terminów z wykonawcami? U moich ciągle jakieś przesunięcia, przez to i mój cały plan się przesuwa, rozwala. Teraz czekam na kafelkarza, mamy juz kupione piękne płytki Porcelanosa i czekają :)
xtree

Re: Terminy u wykonawców

Post autor: xtree »

Wiecie co, ja chciałam zwykłe malowanie ogrodzenia i ja Wam powiem, że nie mogę się doprosić, albo cena jest tak kolosalna, że ja nic nie mogę poradzić w tym względzie. No i jeśli już, to ja na przykład powiem, że stalochron nobiles muszę kupić i będę malować samodzielne. To się na pewno o wiele, wiele lepiej sprawdzi. Taka prawda.

łuk samick polaris
lolitaa89

Re: Terminy u wykonawców

Post autor: lolitaa89 »

Z tym to jest różnie, ale mam wrażenie, że nie będzie to w sumie niczym zbytecznym, jeśli sobie to na spokojnie sprawdzimy. I dalej podpowiem, że terminy czasem są zmienne. Dodatkowo podpowiem, że tu https://ulamex.com.pl/akademia-ulamex/c ... -ryflowana macie porady odnośnie blach.
ODPOWIEDZ