Taras z drewna?

Masz w planach budowę domu lub generalny remont mieszkania? Tutaj znajdziesz opinie o firmach i wykonawcach, którzy realizują tego typu prace. Wybierz, komu powierzysz tak ważne zadanie.
Awatar użytkownika
damazy1966
Posty: 0
Rejestracja: 26 gru 2021, 22:41

Taras z drewna?

Post autor: damazy1966 »

Cześć wszystkim. Chodzi mi od jakiegoś czasu po głowie montaż tarasu drewnianego, ale nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji. Generalnie chodzi o to, że zastanawiam się też nad tarasem kompozytowym i chciałbym się dowiedzieć, jakie wy widzicie różnice między nimi i który z nich byście polecili. Wiem, że mogę na was liczyć także zapraszam do dsykusji :D
Awatar użytkownika
Oktawiusz1995
Posty: 0
Rejestracja: 21 sie 2021, 0:55

Re: Taras z drewna?

Post autor: Oktawiusz1995 »

Ja mimo wszystko postawiłem na montaż tarasu kompozytowego i nie żałuję :P Odnoszę wrażenie, że jest bardziej wytrzymały i odporny na różne szkodliwe czynniki niż lite drewno. Wyglądem wcale tak bardzo się nie różni, więc ja polecam właśnie kompozyt. No chyba że aż tak bardzo zależy ci na walorach estetycznych prawdziwego drewna, to już sam podejmiesz decyzję ;)
sub

Re: Taras z drewna?

Post autor: sub »

Hej,

Z tym drewnem to bym trochę nie przesadzał. Najpierw usuwanie subitu następnie wykonywanie tego typu prac. Dodatkowo potrzebna wstępna weryfikacja bo jak ktoś będzie chciał wykonać zrywanie parkietu bez specjalistycznego sprzętu to zrobi sobie więcej szkód niż pożytku.

pozwolenie na budowę w niemczech
Adrian41

Re: Taras z drewna?

Post autor: Adrian41 »

Zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, na ktorej znajdziecie ofertę firmy Twinson - deska kompozytowa producent , która specjalizuje się w montażu systemów zabudowy tarasu. Jakie Wy macie zdanie na temat oferty tej firmy?
ODPOWIEDZ