Okna - plastikowe czy drewniane?

Masz w planach budowę domu lub generalny remont mieszkania? Tutaj znajdziesz opinie o firmach i wykonawcach, którzy realizują tego typu prace. Wybierz, komu powierzysz tak ważne zadanie.
Marry

Okna - plastikowe czy drewniane?

Post autor: Marry »

Zastanawiamy się już nad tym od kilku miesięcy i ciągle częściowo jesteśmy za oknami plastikowymi a częściowo drewnianymi. Podjęcie decyzji utrudnia również fakt, że budujemy w Niemczech, a zależy nam na polskim producencie okien. Dobre opinie znalazłam na temat tej firmy http://holzfenster-auspolen.de
tako

Re: Okna - plastikowe czy drewniane?

Post autor: tako »

Powiem ci, że sami się zastanawialiśmy, jakie okna będą dla nas lepsze i stanęło ostatecznie na drewnianych. Sprawdzaliśmy oczywiście określone modele okien w firmach i wybraliśmy okna drewniane ze świetnymi parametrami przenikania ciepła od producenta ABA Wiktorczyk https://www.wiktorczyk.com.pl/pl/okna-drewniane-drzwi/25/okna z Czarkowa. Oni mają szeroki asortyment, korzystne ceny, okna drewniane wykonywane są z dobrej jakości drewna, są trwałe, odpowiednio zabezpieczone, energooszczędne. Doskonale działają, polecam.
ODPOWIEDZ