Okna - plastikowe czy drewniane?

Masz w planach budowę domu lub generalny remont mieszkania? Tutaj znajdziesz opinie o firmach i wykonawcach, którzy realizują tego typu prace. Wybierz, komu powierzysz tak ważne zadanie.
Marry

Okna - plastikowe czy drewniane?

Post autor: Marry »

Zastanawiamy się już nad tym od kilku miesięcy i ciągle częściowo jesteśmy za oknami plastikowymi a częściowo drewnianymi. Podjęcie decyzji utrudnia również fakt, że budujemy w Niemczech, a zależy nam na polskim producencie okien. Dobre opinie znalazłam na temat tej firmy http://holzfenster-auspolen.de
tako

Re: Okna - plastikowe czy drewniane?

Post autor: tako »

Powiem ci, że sami się zastanawialiśmy, jakie okna będą dla nas lepsze i stanęło ostatecznie na drewnianych. Sprawdzaliśmy oczywiście określone modele okien w firmach i wybraliśmy okna drewniane ze świetnymi parametrami przenikania ciepła od producenta ABA Wiktorczyk https://www.wiktorczyk.com.pl/pl/okna-drewniane-drzwi/25/okna z Czarkowa. Oni mają szeroki asortyment, korzystne ceny, okna drewniane wykonywane są z dobrej jakości drewna, są trwałe, odpowiednio zabezpieczone, energooszczędne. Doskonale działają, polecam.
margola

Re: Okna - plastikowe czy drewniane?

Post autor: margola »

A czy sprawdzaliście oferty https://europlast.com.pl/produkty/dodatki-okienne ? Słyszałam, że jak chodzi o okna, to na nich można polegać. Oni mają doświadczenie już bardzo długie w tej branży i są niezawodni. Także według mnie znajdziecie tam coś odpowiedniego dla siebie.
Gość

Re: Okna - plastikowe czy drewniane?

Post autor: Gość »

Dla osób poszukujących praktycznych i estetycznych rolet, https://www.roltis.pl/katalog/rolety-klasyczne oferuje interesujące rozwiązania. Ich rolety są dostępne w wielu stylach, które pasują do różnych wnętrz.
ErykP

Re: Okna - plastikowe czy drewniane?

Post autor: ErykP »

Jeśli ktoś potrzebuje elegancji i funkcjonalnych plis dzień i noc - https://zaluzjedrewniane.net/plisy-dzien-i-noc/ polecam producenta Allcool4u. Bogarty asortyment i świetna obsługa.

witamina d jaka najlepsza
minimiastowa22

Re: Okna - plastikowe czy drewniane?

Post autor: minimiastowa22 »

U mnie zima, czyli okres remontowy. Nie jestem jak wszyscy, działam zimą, bez względu na to, co inni powiedzą. I dla przykładu sprawdzam teraz, czy mam wymienić zawiasy do okiennic drewnianych , czy jednak zdecydować się na remontowanie, a w sumie odnawianie ich. Może czasem będzie właśnie to dobrym pomysłem?
ODPOWIEDZ