Meble do kuchni

Masz w planach budowę domu lub generalny remont mieszkania? Tutaj znajdziesz opinie o firmach i wykonawcach, którzy realizują tego typu prace. Wybierz, komu powierzysz tak ważne zadanie.
Awatar użytkownika
Oliwia68
Posty: 0
Rejestracja: 31 mar 2022, 15:05

Meble do kuchni

Post autor: Oliwia68 »

Chciałabym urządzić swoją kuchnię w takim stylu "prowansalskim" czy możecie mi polecić jakichś sprawdzonych producentów mebli? Koniecznie chciałabym mieć taki klasyczny, może nawet stylizowany na stary kredens kuchenny - planowałam kupić antyk jakiś czas temu, ale finansowo niestety wyszłoby mnie to (z renowacją) jednak nieco za drogo. Dlatego szukam innego rozwiązania.
juankaa

Re: Meble do kuchni

Post autor: juankaa »

Zastanawiam się, ile schnie impregnat do drewna i jak to ogólnie kładziecie. W sensie, ile warstw i co można dać pomiędzy jedną, a drugą. A też ważne jest dla mnie, jak dużo czasu należy mieć między warstwami. To coś może dać mi wskazówkę, jak i co robić.

drukarka laserowa kolorowa a3 ze skanerem
kamea

Re: Meble do kuchni

Post autor: kamea »

Widziałam piękne meble do kuchni w szwedzkiej sieciówce, pewnie je zamówię ale trochę martwi mnie montaż tych mebli więc tym razem chyba po tych https://montiermebli.pl monterów zadzwonię, sąsiadom w moment meble złożyli i jeszcze posprzątali po sobie
ODPOWIEDZ