Co na podłogę?

Masz w planach budowę domu lub generalny remont mieszkania? Tutaj znajdziesz opinie o firmach i wykonawcach, którzy realizują tego typu prace. Wybierz, komu powierzysz tak ważne zadanie.
Awatar użytkownika
Marcjanna_71
Posty: 0
Rejestracja: 24 wrz 2021, 2:33

Co na podłogę?

Post autor: Marcjanna_71 »

Co macie na podłogach w swoich domach? Zastanawiam się co położyć na większości, wiadomo, że najtrwalszą opcją byłyby chyba płytki podłogowe, ale to "zimno" od podłogi raczej mnie nie przekonuje. Wiem, że najlepszą opcją byłyby piękne drewniane deski podłogowe a najtaniej chyba wyjdą jednak panele. Doradzicie coś?;)

lodowisko nowy sącz
Żołądź

Re: Co na podłogę?

Post autor: Żołądź »

Wybór odpowiednich środków czystości jest kluczowy dla zachowania bezpieczeństwa podłóg. Środki zawierające chlor czy amoniak mogą być szkodliwe dla niektórych rodzajów podłóg. Aby dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznych środków czystości, odwiedź https://www.tychy.info/wiadomosci/19358 ... ic-podlogi i zawsze czytaj etykiety i stosuj się do zaleceń producentów.
Łukasz

Re: Co na podłogę?

Post autor: Łukasz »

Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z panelami i listwami podłogowymi, to co powiecie na Moduleo roots 55 i inne produkty z oferty tego sklepu?
bronissaa

Re: Co na podłogę?

Post autor: bronissaa »

Jestem ciekawa, jak Wam się podoba kahrs deska w salonie. Znalazłam jej koncept całkiem niedawno i uważam, że to naprawdę interesujące rozwiązanie. Chętnie jednak poznam opinie o trwałości, bo nie chcę decydować się na byle opcje.
ODPOWIEDZ