Budowa tarasu

Masz w planach budowę domu lub generalny remont mieszkania? Tutaj znajdziesz opinie o firmach i wykonawcach, którzy realizują tego typu prace. Wybierz, komu powierzysz tak ważne zadanie.
Awatar użytkownika
Nina60
Posty: 0
Rejestracja: 11 gru 2021, 15:10

Budowa tarasu

Post autor: Nina60 »

Cześć wszystkim! Kto z was zdecydował się na budowę tarasu? Ja od naprawdę długiego czasu się nad tym zastanawiam, ale nie jestem zdecydowana na konkretny rodzaj. Mam na myśli to, że nie wiem czy wybrać tarasy drewniane czy kompozytowe... Boję się, że nie podołam żeby odpowiednio dbać o taras drewniany. Myślicie, że to skomplikowane czy można sobie spokojnie dać radę?

giełda nieruchomości w ostrowie wielkopolskim
Awatar użytkownika
elżbieta-98
Posty: 0
Rejestracja: 18 mar 2022, 19:57

Re: Budowa tarasu

Post autor: elżbieta-98 »

Przede wszystkim trzeba przyznać, że nic nie wygląda tak dobrze jak prawdziwe drewno i sądzę, że wiele osób się ze mną zgodzi. Dlatego właśnie ja zdecydowałam się u siebie w domu na podłogi drewniane. Wbrew pozorom pielęgnacja drewna nie jest taka trudna, a za to możemy cieszyć się podłogą czy właśnie tarasem przez naprawdę długi czas, także ja zachęcam :)
morlinek

Re: Budowa tarasu

Post autor: morlinek »

Na budowę tarasu jeszcze przyjdzie czas. Póki co, muszę zabrać się za budowę domu, a w sumie jego ocieplenie. Zastanawiam się nad tym, jaki styropian będzie odpowiedni. Doradzicie coś? Póki co, dobre opinie słyszałem o Yetico ale dobrze byłoby też poznać waszą opinię.
Adrian41

Re: Budowa tarasu

Post autor: Adrian41 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Świat Instalacji, która w swojej ofercie posiada m.in. Lokalizacja wycieków wody . Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
simon

Re: Budowa tarasu

Post autor: simon »

Kontaktowałeś się już z geodetą w tej sprawie? Jeśli nie, to jak najbardziej warto to nadrobić. Zostawiam wam namiar na firmę https://lisak.com.pl/ z Torunia, która świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Skontaktujcie się z nimi.
ODPOWIEDZ