zwrot nadpłaty kredytu

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z kategoriami głównymi.
Awatar użytkownika
Abdon-69
Posty: 0
Rejestracja: 26 paź 2022, 0:29

zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Abdon-69 »

Czy ktoś z Was starał się o coś takiego jak zwrot nadpłaty kredytu we frankach szwajcarskich? Słyszałem że jest taka możliwości realnie można odczuć nieco ulgi. Czy możecie mi powiedzieć jak się zabrać za coś takiego? Zależy mi żeby nie wydawać już na takie działanie dodatkowych pieniędzy. Możecie mi coś doradzić w tym zakresie? Z góry Wam dziękuję za pomoc.
emka

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: emka »

Rynek międzynarodowy bardzo prężnie się rozwija, dlatego warto zainteresować się tym tematem. Ja właśnie trafiłałem na stronę, a dokładniej na artykuł, z którego to dowiedziałem się, jakie wskaźniki referencyjne są preferowane. Tutaj https://www.bialystokonline.pl/jakie-ws ... 0,4,1.html znajdziecie znacznie więcej informacji - koniecznie się z nimi zapoznajcie.
Szer31

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: Szer31 »

Jeśli będziesz rozglądać się za kredytem, to polecam przyjrzeć się stronie: https://wygodnepozyczki.pl/kredyt-z-komornikiem . Tutaj można wziąć go na korzystnych warunkach, a przy tym nie trzeba nawet wychodzić z domu. Możliwości też jest masa, więc każdy ma szansę na wzięcie korzystnej pożyczki.
ODPOWIEDZ