tania apteka

Tutaj prowadzimy rozmowy na tematy nie pozostające w związku z kategoriami głównymi.
mejda

tania apteka

Post autor: mejda »

która apteka jest w miarę tania?Chodzi mi o apteki stacjonarne bo nie chcę zamawiać leków przez internet. Czy ktoś z was kupuje w doz? Jak u nich z cenami?
reggia

Re: tania apteka

Post autor: reggia »

dla mnie od lat najlepszy jest DOZ, fajne mają ceny, przystępne dla kieszeni, na pewno warto poszukać oszczędności jeśli się da, a leki potrafią byc dużo tańsze
Viki

Re: tania apteka

Post autor: Viki »

Jestem tego samego zdania. Doz ma najniższe ceny i ostatnio trzymam się już tylko tej apteki, bo tam uda mi się jeszcze coś zaoszczędzić. Kupuję tam zarówno leki, jak i suplementy.
Osmika

Re: tania apteka

Post autor: Osmika »

Bardzo Wam dziękuję za ten wątek, bo szczerze mówiąc, nie miałam zielonego pojęcia, że faktycznie można zaoszczędzić na lekach aż tyle, że ceny mogą się aż tak różnić.
Mera

Re: tania apteka

Post autor: Mera »

Ja kupuję w DOZ cały czas, od wielu miesięcy mają najlepsze ceny, niestety wszędzie naokoło już tylko podwyżki robią, a w DOZ można jeszcze zaoszczędzić.
bemurka

Re: tania apteka

Post autor: bemurka »

Masz rację w DOZie warto kupować, faktycznie mają tańsze leki niż inne apteki, tak samo w sumie i suplementy, nie ma co przepłacać w dzisiejszych ciężkich czasach.
ODPOWIEDZ