zakup nieruchomości w Szczecinie - jaki deweloper?

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
luboslaw
Posty: 0
Rejestracja: 07 lut 2024, 2:30

zakup nieruchomości w Szczecinie - jaki deweloper?

Post autor: luboslaw »

Cześć wszystkim! Aktualnie szukam rozwiązania dla mojego problemu - zakupu nieruchomości w Szczecinie. Wiem, że to niełatwe zadanie, ale jestem pewien, że z Waszą pomocą uda mi się znaleźć coś sensownego. Zastanawiam się, jaki deweloper Szczecin jest godny zaufania i oferuje najwyższą jakość mieszkań? Chciałbym uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i mieć pewność, że inwestycja będzie opłacalna.
Jeśli macie jakieś doświadczenia z zakupem nieruchomości w Szczecinie lub możecie polecić mi sprawdzonego dewelopera Szczecin, będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam!
jessie

Re: zakup nieruchomości w Szczecinie - jaki deweloper?

Post autor: jessie »

Dość dużo mówi się dziś o innowacyjnych rozwiązaniach w kategoriach lokalowych i tak naprawdę zastanawiam się, czy kupno lokalu pod wynajem ma dziś sens. Możecie coś wskazać coś, co naprawdę się sprawdzi, swoje doświadczenia ogólnie?
adriana

Re: zakup nieruchomości w Szczecinie - jaki deweloper?

Post autor: adriana »

A ja mam pytanie z nieruchomości, ale pod troszkę innym kątem. Jak w ogóle, jeśli możecie mi powiedzieć, działają odszkodowania za słupy energetyczne ? Nie słyszałam o tym wcześniej, ale prawdę mówiąc, jestem tego bardzo ciekawa. W ogóle coś nowego to dla mnie, dlatego jestem przekonana, że Wy mi dobrze doradzicie.
ODPOWIEDZ