Własna rezydencja?

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
nasif-91
Posty: 0
Rejestracja: 31 sie 2021, 16:14

Własna rezydencja?

Post autor: nasif-91 »

Czy ktoś z was planował kupić własną rezydencję? Szczerze to ja nie zdecydowałem jeszcze, czy nie lepiej byłoby kupić działkę i postawić własny dom. Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Mieczysław-61
Posty: 0
Rejestracja: 12 cze 2021, 18:48

Re: Własna rezydencja?

Post autor: Mieczysław-61 »

Oba rozwiązania mają wady i zalety i nie da się jednocześnie ustalić, co jest korzystniejsze. Ja zainwestowałem w dom jednorodzinny pod Warszawą i jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji.
traem

Re: Własna rezydencja?

Post autor: traem »

Słowo rezydencja mnie trochę śmieszy, bo kojarzy mi się z jakimś wielkim pałacem. Nasz dom nie jest mały, ale rezydencja bym go nie nazwał, chociaż jest bardzo elegancki i przestronny. Dom wybudowaliśmy, nie chcieliśmy kupić gotowego, bo są one w wysokich cenach, a metraż niestety nie powala. W tej samej albo i niższej cenie mamy skończony dom pasywny, który jest ekologiczny i energooszczędny. Jego budową szybko zajęła się firma BEE HOUSE TECHNOLOGY RISTEL z Warszawy. Prace ogólnobudowlane poszły im w rekordowym tempie, bo jednak używane były tu prefabrykaty, które zostały odpowiednio zamontowane, zaizolowane, itp. Dom jest w konstrukcji szkieletowej, jest wytrzymały, dokładnie taki, na jakim nam zależało, polecam.
Kamko

Re: Własna rezydencja?

Post autor: Kamko »

Wybór odpowiedniego wykonawcy bramy czy ogrodzenia to istotna decyzja przy budowie domu. Polecam zapoznać się z ofertą firmy Polbram - solidność i doświadczenie w każdym detalu https://polbram.eu/.
ODPOWIEDZ