Samochód zastępczy

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
Wiktor1968
Posty: 0
Rejestracja: 17 paź 2022, 17:20

Samochód zastępczy

Post autor: Wiktor1968 »

Czy wiecie że jeśli posiadasz ubezpieczenie OC sprawcy wypadku w którym brało się udział to ubezpieczyciel zapewni Wam samochód zastępczy Ja nie wiedziałam że jest taka możliwość, dopiero niedawno się dowiedziałam, chociaż mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała z tego korzystać. A Wy kiedyś korzystaliście z takiej usługi? Jak to się sprawdza w praktyce?
badzia

Re: Samochód zastępczy

Post autor: badzia »

Wiele osób decyduje się na wynajem samochodów, tym bardziej że jest on dużo bardziej opłacalny niż kilka lat temu. Dlatego warto mieć zapisany w telefonie taki kontakt. Mnie polecono ostatnio firmę Dyniewicz z Warszawy. Sprawdźcie sobie też ich.
mirekk

Re: Samochód zastępczy

Post autor: mirekk »

W przyszłości może zobaczymy na drogach samochody autonomiczne - https://smartix.pl/aktualnosci/innowacj ... fektywnosc . Oferują one wiele potencjalnych korzyści. Jedną z głównych zalet jest poprawa bezpieczeństwa drogowego. Większość wypadków drogowych wynika z błędów ludzkich, takich jak nadmierna prędkość, nieuwaga czy złe oceny sytuacji na drodze. Samochody autonomiczne wyeliminują te czynniki całkowicie.
grzelak

Re: Samochód zastępczy

Post autor: grzelak »

Tak, ja o tym słyszałem i wiem że można uzyskać samochód zastępczy z OC sprawcy. Czytałem jednak na tej stronie https://samochod-zastepczy.info że standardowe ubezpieczenie AC może nie obejmować opcji samochodu zastępczego więc warto sprawdzać takie rzeczy przy podpisywaniu umowy z ubezpieczycielem.
ODPOWIEDZ