Perfumy w internecie?

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
Edeltrauda, Edeltruda1961
Posty: 0
Rejestracja: 13 gru 2021, 0:21

Perfumy w internecie?

Post autor: Edeltrauda, Edeltruda1961 »

Hejka, przychodzą wam do głowy jakieś sklepy internetowe z perfumami? Tak z ciekawości pytam, bo chyba w końcu sama zdecyduję się na małe zakupy. Zresztą mam już upatrzone konkretne zapachy i udało mi się zauważyć, że w internecie są tańsze. To zapachy markowe i w sumie każda oszczędność w tym przypadku jest na wagę złota :P Kto z was robi podobne zakupy?
Awatar użytkownika
rajmunda91
Posty: 0
Rejestracja: 27 paź 2021, 2:29

Re: Perfumy w internecie?

Post autor: rajmunda91 »

Ja wolę kupować odlewki perfum. Co prawda to też są markowe i oczywiście oryginalne zapachy, ale w trochę mniejszym rozmiarze. Mam zawsze problem z dobraniem zapachu pod siebie także wolę przez jakiś czas testować jeden i w razie czego zmienić na inny. No ale oczywiście zamawiam je przez internet bo już długo robię zakupy w jednej internetowej perfumerii i mam do niej zaufanie :))
Awatar użytkownika
emanuela1968
Posty: 0
Rejestracja: 01 sie 2021, 3:28

Re: Perfumy w internecie?

Post autor: emanuela1968 »

A jak się dziewczyny zapatrujecie na damskie testery perfum? Chodzą głosy, że niby testery są mocniejsze i tak dalej, ale nie wydaje mi się, żeby to była prawda. Słyszałam zresztą, że zwykłe perfumy i właśnie testery pochodzą z jednej linii produkcyjnej. Generalnie nie miałam okazji porównać, a wy? Może dowiemy się czegoś nowego na temat perfum, byłoby ciekawie :D
ODPOWIEDZ