nauka angielskiego na kursie

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
Telesfor
Posty: 0
Rejestracja: 30 lis 2022, 16:04

nauka angielskiego na kursie

Post autor: Telesfor »

Co sądzicie o nauce języków na specjalnych kursach? Mnie wydaje się, że one są znacznie skuteczniejsze, szczególnie jeśli do dyspozycji jest lektor. Sam chciałbym wybrać kurs języka angielskiego online, ale nie wiem jeszcze, którą ofertę. Może moglibyście mi coś zaproponować? Ja chętnie przejrzę sobie, co mam do wyboru i podejmę decyzję. Dziękuję wam!
dzasunia

Re: nauka angielskiego na kursie

Post autor: dzasunia »

Ja pod wieloma względami mam jasność umysłu, jeśli chodzi o mój rozwój, ale nie wiem, jak do swojego rozwijania umiejętności podchodzą moi pracownicy. Dlatego ćwiczenia assessment center muszę sama im zrobić, a jeśli będą chcieli się douczać, to Human Skills będzie dla nich dobre.
PatrycjaGf

Re: nauka angielskiego na kursie

Post autor: PatrycjaGf »

Konsekwencja to kluczowy element zaangażowania w procesie nauki języka angielskiego. Nie wystarczy tylko początkowe zainteresowanie; trzeba kontynuować regularną praktykę i naukę, nawet gdy pojawiają się trudności. Długoterminowa konsekwencja przynosi zauważalne efekty i pozwala osiągnąć założone cele językowe. Szerzej na ten temat możecie poczytać tutaj - https://lubuskie24.pl/wiadomosc/1992-se ... -mete.html . To bardzo ważne zagadnienie.

ewana fm
małgoniaa

Re: nauka angielskiego na kursie

Post autor: małgoniaa »

No i super, bo na takich kursach zaraz więcej można się dowiedzieć i nauczyć. Ja teraz znalazłam też na egzamin ósmoklasisty j. polski materiały, świetne kursy na stronie egzamin8.pl - także i z tej opcji chcę skorzystać, ponieważ przede mną niedługo ostateczne egzaminy.
ODPOWIEDZ