Faktoring co o tym myślicie?

Potrzebny Ci fachowiec, ale nie wiesz, gdzie go szukać? Może nie jesteś pewny, kto powinien zrealizować Twoje zlecenie? Zapytaj, a użytkownicy z pewnością Ci pomogą!
Awatar użytkownika
Wioleta
Posty: 0
Rejestracja: 18 lut 2023, 5:26

Faktoring co o tym myślicie?

Post autor: Wioleta »

Co myślicie na temat usług faktoringowych? A może ktoś z Was prowadzi swoją firmę i może akurat z takich usług korzysta? Zastanawiam się nad tym, czy nie zacząć współpracy z firmą faktoringową, żeby jednak być pewną, że faktury będą opłacone w terminie :) Dobre opinie słyszałam na temat firmy AOW Faktoring i pewnie zdecyduję się na współpracę właśnie z nimi.
tajga

Re: Faktoring co o tym myślicie?

Post autor: tajga »

Uważam że to bardzo dobre rozwiązanie jeśli pojawiają się kłopoty z utrzymaniem płynności finansowej. I osobiście radziłabym zapoznać się z usługami Aforti Factor gdyż tutaj można szybko uzyskać dostęp do środków i wykorzystać je do zaspokojenia bieżących potrzeb.
talla

Re: Faktoring co o tym myślicie?

Post autor: talla »

Zdecydowanie jak chodzi o faktoring, to warto tutaj postawić na https://transcash.eu/ . Tam wszystko macie dopilnowane - od A do Z. W dodatku macie zapewnioną gwarancję możliwość ochrony na wypadek niewypłacalności kontrahenta. Poza tym gwarantują też wysokie limity finansowania.
ODPOWIEDZ