Kosmetyki

Polecamy firmy, z których usług mieliśmy okazję korzystać. Recenzujemy, dzielimy się doświadczeniami, opisujemy współpracę.
Awatar użytkownika
Idoslawa_93
Posty: 0
Rejestracja: 27 sty 2022, 8:03

Kosmetyki

Post autor: Idoslawa_93 »

Macie swoje ulubione marki kosmetyków? ja zazwyczaj mam raczej ulubione produkty konkretnych marek, ale akurat jeśli chodzi o produkty do stylizacji paznokci, to zdecydowanie moim faworytem są produkty z Victoria Vynn. Ich lakiery hybrydowe u mnie naprawdę sprawdzają się najlepiej. Mają też spory wybór kolorów i ogólnie gama ich produktów jest bardzo szeroka.
Jacek

Re: Kosmetyki

Post autor: Jacek »

Cześć, chciałbym polecić sklep internetowy, który zawsze bardzo pozytywnie mnie zaskakuje chodzi o konopne24.pl - teraz jestem już stałym klientem, który zaopatruje się tam w olejki cbd. Przy moim pierwszym zakupie miałem problem z kurierem, bo minęliśmy się a następnego dnia wyjeżdzałem i potrzebowałem paczki, zadzwoniłem do sklepu i Panie zajęły się wszystkim, przez opiekuna załatwiły kontakt z kurierem i jeszcze tego samego dnia kurier wracając do bazy podrzucił mi paczkę. Ostatnio zamawiałem też dla sąsiadki zamawiałem i paczka na moich oczach wypadła kurierowi z samochodu, maść się rozbiła. Zadzwoniłem do sklepu, od razu wysłali nową maść i sami zajęli się reklamacją. Gorąco polecam i dziękuję!!!

pilot parallel pen
ODPOWIEDZ