gastronomia, własna restauracja

Polecamy firmy, z których usług mieliśmy okazję korzystać. Recenzujemy, dzielimy się doświadczeniami, opisujemy współpracę.
Dorota

Re: gastronomia, własna restauracja

Post autor: Dorota »

O ile interesują was opakowania gastronomiczne to powiem wam, gdzie ja zaopatruję się w porządnej jakości opakowania. Takie rzeczy jak boxy zamykane, kubełki, rożki, tacki i pudełka na ciastka zamówicie w sklepie internetowym Cornetdesign SHOP https://shop.cornetdesign.eu/pl/30-box-zamykany Firma oferuje też możliwość nadruku indywidualnego w technologii offsetowej, my z tej opcji korzystamy. Po całości mogę wam tę firmę doradzić, to porządni fachowcy.
dotkaa

Re: gastronomia, własna restauracja

Post autor: dotkaa »

Jak wiadomo również ogromne znaczenie ma to, aby wykonywać aromatyczne, niebanalne potrawy. Dlatego jakbyście poszukiwali suszone prawdziwki, to w tym kierunku możecie sprawdzić sobie sklep grzybysuszone-sklep.pl. Tam znajdziecie grzyby suszone z naszych polskich lasów - w pełni sprawdzone i smaczne.
danutaa

Re: gastronomia, własna restauracja

Post autor: danutaa »

Natomiast mnie teraz zainteresowała swoją ofertą firma https://www.gastromania.cz/zahradni-top ... arice.html . Myślę, że jak chodzi o zakup wyposażenia do gastronomii, to warto właśnie do nich się zgłosić... Oni mają sprzęty, meble i wszelkie akcesoria od sprawdzonych firm.
majlove

Re: gastronomia, własna restauracja

Post autor: majlove »

a jak w takich biznesach zabezpieczacie transport? Chodzi mi o odpowiednia temperature dla produktow mrozonych np? wynajmujecie odpowiednie samochody czy oplacacie transport?
lolek

Re: gastronomia, własna restauracja

Post autor: lolek »

Niezle dziala w samochodach ta zabudowa chłodnia ktora umozliwia transport produktow w odpowiednich warunkach :) sprawdzcie sobie, coraz wiecej gastro biznesow z tej opcji korzysta
żanetta

Re: gastronomia, własna restauracja

Post autor: żanetta »

No to ja wam powiem co nieco też o firmie LOCO COMMERCIAL, która oferuje przykładowo działki inwestycyjne Warszawa pod dany biznes, czy gotowe lokale w atrakcyjnych lokalizacjach. U nich możecie znaleźć właśnie idealne miejsce, gdzie będziecie mogli otworzyć swój biznes.
ODPOWIEDZ