Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i opublikuj wpis. Śmiało!
Zygfryd

Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Zygfryd »

Hej, czy wiecie jak pracuje się w tej firmie? Macie jakieś doswiadczenia?
Malwinka789

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Malwinka789 »

Ja klinikę Libermedic bardzo polecam z perspektywy pacjenta. Leczę się u profesor Liberek od lat i jestem świadoma, że lepszej opieki bym nigdzie indziej nie miała. Dzięki pani profesor nie straciłam wzroku. Owszem potrzebuję okularów, ale widzę w nich wszystko i wszystkich. Leczenie w klinice odpłatne, aczkolwiek jeśli człowiek miałby czekać kilka lat na termin w ramach NFZ to już dawno całkowicie straciłabym wzrok. Dlatego polecam, rekomenduję.
Irmina888

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Irmina888 »

Jak to mówią na zdrowiu się nie oszczędza. I właśnie pomimo sporych kosztów leczenia zdecydowałam się je ponieść aby w końcu po wielu latach móc normalnie egzystować bez okularów. Laserowa korekcja wzroku została wykonana w lipcu 2022 roku. Dziś jestem bez okularów, widzę bardzo dobrze, czytam książki napisane małym drukiem, oczy nie męczą się po pracy przy komputerze. Po prostu nowa ja! Wszystko dzięki dr. Liberek ;)
Kacper

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Kacper »

Zawsze bałem się plastyki powiek, ale po wizycie w Libermedic jestem teraz pewny, że dokonam tej procedury. Pani doktor bardzo dokładnie wyjaśniła mi cały proces i odpowiedziała na moje pytania.
Samantha

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Samantha »

Jako osoba, która była nieco wystraszona przed wizytą (pierwsza moja wizyta), byłam pozytywnie zaskoczona pozytywną atmosferą, jaka panowała w klinice Libermedic. Personel taktowny, wykazujący się dużym zrozumieniem dla moich obaw (na szczęście bezpodstawnych).
Georgina

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Georgina »

Korzystanie z usług Libermedic to dla mnie najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Klinika oferuje najwyższy poziom usług medycznych i nowoczesne metody leczenia. Dzięki temu szybko wróciłam do zdrowia i cieszę się życiem bez bólu.
Małgorzata B.

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Małgorzata B. »

Po latach ignorowania problemu z moją kataraktą, wreszcie zdecydowałam się na zabieg w Libermedic. Przed operacją był stres, ale w końcowym efekcie wszystko się udało :)
Daria

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Daria »

Mój dorosły już syn cierpi na zespół Downa i stożek rogówki. W Libermedic odnaleźliśmy pomoc, której syn bardzo potrzebował. Dziękujemy Profesor Grabskiej-Liberek za wsparcie!
Adelka

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Adelka »

Przyszłam do Libermedic z problemem suchości w oczach. Nie spodziewałam się tak indywidualnego, ogromnego zaangażowania :) Leczenie okazało się skuteczne. Dziękuję.
Barbara

Re: Opinie Libermedic Grabska Liberek I. Liberek B. sp.j. Warszawa

Post autor: Barbara »

Po operacji zaćmy w Libermedic odzyskalam nie tylko wzrok, ale nową jakość życia. Zabieg przebiegł gładko, a opieka pooperacyjna była super. Jestem bardzo zadowolona z wyników leczenia.
ODPOWIEDZ