Bilewska Nieruchomości i Leasing Sp.k.

Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł podzielić się opinią na temat danej firmy? Wejdź tutaj i opublikuj wpis. Śmiało!
Bożan

Bilewska Nieruchomości i Leasing Sp.k.

Post autor: Bożan »

Bardzo miła obsługa polecam.
potando

Re: Bilewska Nieruchomości i Leasing Sp.k.

Post autor: potando »

Przede wszystkim z leasingiem nie trzeba się ograniczać do lokalnych firm.
Wszystkie formalności można w 100% załatwić online.
A przynajmniej tak było w przypadku - https://leasing24.poznan.pl
Wszystkie formalności ogarnięte zdalnie, umowa podczas wideokonferencji.
Ja miałem ich z polecenia od komisu.
Wszystko załatwione bez żadnych problemów i tak powinno być.
Dobry kontakt również po załatwieniu finansowania.
Bohdan

Re: Bilewska Nieruchomości i Leasing Sp.k.

Post autor: Bohdan »

Skup nieruchomości za gotówkę staje się coraz bardziej popularny. Sam zastanawiam się nad skorzystaniem z takiej usługi i znalazłem ciekawą ofertę na stronie https://skupnieruchomoscidom.pl/ i ona przede wszystkim mnie zainteresowała. Czy ktoś może podzielić się doświadczeniami na ich temat?

ogórecznik działanie
Maruda

Re: Bilewska Nieruchomości i Leasing Sp.k.

Post autor: Maruda »

Kiedy decydujemy się na zakup mieszkania wspólnie z kimś, kto nie jest naszym krewnym, musimy wziąć pod uwagę wszystkie aspekty prawne i finansowe takiej decyzji. Warto sporządzić umowę, która będzie chronić interesy obu stron i jasno określać, jak mają być rozdzielane koszty, jakie są prawa i obowiązki każdej ze stron oraz co się stanie w przypadku, gdy jedna ze stron zechce zrezygnować z inwestycji. Przydatne informacje i porady dotyczące tej kwestii można znaleźć na stronie https://ronson.pl/blog/jak-kupic-mieszk ... a-rodzina/ co może być cennym źródłem wiedzy przed podjęciem tak ważnej decyzji.
dlonoślaskanatka

Re: Bilewska Nieruchomości i Leasing Sp.k.

Post autor: dlonoślaskanatka »

Cześć, zastanawiam się, czy warto na przykład apartament w mikołajkach mieć i czy to daje nam odpowiednio dużo możliwości. Dajcie znać, czy takie lokum to fajna opcja dla osoby, która jest sama. Pasuje mi to, ale jednak obawiam się trochę.
daliaa

Re: Bilewska Nieruchomości i Leasing Sp.k.

Post autor: daliaa »

Dobrze wiedzieć. Ja też odkryłam teraz firmę LOCO COMMERCIAL i akurat ja tam planuję się zgłosić. Wszystko dlatego, że u nich można znaleźć lokal usługowy warszawa, odpowiednie miejsce na swój biznes. A ja chcę niedługo otworzyć restaurację i szukam czegoś w atrakcyjnym miejscu. Może uda mi się znaleźć coś idealnego dla siebie.
ODPOWIEDZ