usługi transportowe

Nie znalazłeś fachowca, którego potrzebujesz? Daj znać innym użytkownikom, kogo i w jakim celu szukasz. W grupie siła.
Awatar użytkownika
Baltazar_98
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2023, 16:14

usługi transportowe

Post autor: Baltazar_98 »

Korzystaliście kiedyś z takich usług jak transport Polska Anglia? Mnie interesuje głównie transport towarowy, bo przydałaby mi się dobra firma z przewoźnikami właśnie. Nie wiem tylko, na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze, bo na pewno cena nie jest najistotniejsza, prawda? Może chcielibyście mi nieco doradzić w tym zakresie? Chętnie się dowiem, co i jak!
Kermit74

Re: usługi transportowe

Post autor: Kermit74 »

Zastanawiam się, czy w takich usługach transportowych oferowane są także maszyny rolnicze, bo nigdy nie widziałem takich na wynajem. Zastanawiam się czy może lepiej nie byłoby kupić maszyny a potem ją sprzedać, patrząc na ceny wynajmów, chociażby samochodów osobowych a ceny maszyn.
Kunfupanda

Re: usługi transportowe

Post autor: Kunfupanda »

Jest sporo stron oferujących maszyny rolnicze, jak mascys, sprzedajemy, truck1, otomoto, rolpol. Nie wiadomo co wybrać. Co Wy wybieracie najczęściej i dlaczego? Będę wdzięczny za opinie.
Rolniczy

Re: usługi transportowe

Post autor: Rolniczy »

Ja tam zdecydowałem się na wynajem samochodu z centrum wynajmu. Sporo ciekawych modeli do wyboru, to można sobie przy okazji pojeździć samochodami, do których nie miałoby się dostępu normalnie.
polka

Re: usługi transportowe

Post autor: polka »

Usługi kurierskie, takie jak te oferowane przez https://www.sendit.pl/oferta/palety-polpalety, to świetny sposób na transport towarów. Zapewniają niezawodne, opłacalne i wydajne rozwiązania dla potrzeb transportowych. Moim zdaniem z pewnością warto zwrócić uwagę na cechy i korzyści, jakie te usługi mogą zaoferować.
jankowska

Re: usługi transportowe

Post autor: jankowska »

Jeśli potrzebujesz transport mebli warszawa to popytaj znajomych o znane firmy przeprowadzkowe w mieście. Też niedawno szukałam takiej firmy bo przeprowadzam się po nowym roku więc mogę się podzielić namiarami :)
ODPOWIEDZ