specjalne szkolenia dla firm?

Nie znalazłeś fachowca, którego potrzebujesz? Daj znać innym użytkownikom, kogo i w jakim celu szukasz. W grupie siła.
Awatar użytkownika
Wiktor-87
Posty: 1
Rejestracja: 08 gru 2023, 7:49

specjalne szkolenia dla firm?

Post autor: Wiktor-87 »

Hej forumowicze. Mam do was pytanie, czy ktoś z Was miał już doświadczenie ze szkoleniami na zamówienie? Jeśli tak, to bardzo proszę o podzielenie się swoimi opiniami i wskazówkami.
Ostatnio wpadły mi w oko właśnie takie specjalistyczne szkolenia dla firm i zastanawiam się nad skorzystaniem, bo wiedzy nigdy za wiele.
Może macie jakieś sprawdzone firmy, które oferują szkolenia na zamówienie? Bardzo liczę na Waszą pomoc i dziękuję z góry za każdą odpowiedź. ;)
Kamracik

Re: specjalne szkolenia dla firm?

Post autor: Kamracik »

Zdolność do skutecznego radzenia sobie z konfliktami w miejscu pracy może znacząco wpłynąć na atmosferę i produktywność zespołu. Oferujemy szkolenia, które uczą, jak zarządzać konfliktami i znajdować kompromisy. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia strony https://4grow.pl/ co ułatwi dostosowanie kursów do potrzeb organizacji.
veronika

Re: specjalne szkolenia dla firm?

Post autor: veronika »

Wszystko też zależy od branży w jakiej chcemy pracować. Ale przykładowo świetne szkolenia grupowe personal shopper możecie znaleźć na stronie barbarakohlbrenner.pl. Zatem jak chcecie dowiedzieć się jak kształtować swój wizerunek i również innych - to warto się na nie zapisać.
ODPOWIEDZ