Potrzebny adwokat?

Nie znalazłeś fachowca, którego potrzebujesz? Daj znać innym użytkownikom, kogo i w jakim celu szukasz. W grupie siła.
Awatar użytkownika
Dżanan69
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 19:06

Potrzebny adwokat?

Post autor: Dżanan69 »

Witam serdecznie. Prawdopodobnie będę chciał złożyć pozew przeciwko mojemu pracodawcy, ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. Byliście w podobnej sytuacji? Wydaje mi się, że będzie mi potrzebny radca prawny Łódź. Też korzystaliście z takiego rozwiązania?
janna

Re: Potrzebny adwokat?

Post autor: janna »

Z Łodzi to niestety nie znam żadnej kancelarii, ale w podobnej sytuacji w Chorzowie doskonale sprawdziła mi się adwokat Magdalena Musiał http://www.magdalenamusial.pl/uslugi/prawo-pracy.html Jestem bardzo zadowolona z decyzji o wyborze tej adwokat, wykazała się u mnie pełnym zaangażowaniem i kompleksowym podejściem, przede wszystkim jednak wysoką skutecznością, to po prostu świetna adwokat. Dodam, że wszystko jasno tłumaczy, także wiecie na czym stoicie.
Wiesiek

Re: Potrzebny adwokat?

Post autor: Wiesiek »

Na pewno wcześniej warto zasięgnąć informacji nie tylko o kancelarii ale również o sprawie. Ja tak samo miałam przy rozwodzie, czytałam bardzo dużo jak wyglądają takie sprawy i jak się przygotować. Tutaj można znaleźć np. informacje na temat rozwodu krok po kroku: https://adwokat-i-rozwod.pl/rozwod-krok ... ac-rozwod/
ODPOWIEDZ