piece dla zakładów przemysłowych

Nie znalazłeś fachowca, którego potrzebujesz? Daj znać innym użytkownikom, kogo i w jakim celu szukasz. W grupie siła.
Awatar użytkownika
Stoigniew67
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2022, 19:21

piece dla zakładów przemysłowych

Post autor: Stoigniew67 »

Witam serdecznie forumowicze, gdzie zwykle zamawiacie piece przemysłowe i dlaczego właśnie tam? Zastanawiam się po prostu czy macie na oku jakiegoś konkretnego dostawcę tego typu maszyn, bo sam planuję zainwestować w kilka nowych. Na przykład zainteresowała mnie oferta Industry 2.0, macie coś do powiedzenia na ten temat? Jakieś rady i wskazówki? ;)

koszulka układ krwionośny
Awatar użytkownika
wespazjan81
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2022, 3:10

Re: piece dla zakładów przemysłowych

Post autor: wespazjan81 »

Po raz pierwszy jakiś czas temu zamówiłem u nich piec laboratoryjny. Muszę przyznać, że wydajność mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, bo zupełnie się tego nie spodziewałem. Od tamtej pory co jakiś czas wymieniam u nich maszyny z mojego zakładu i zawsze wszystko jest na najwyższym poziomie, więc chyba tyle wystarczy, żebym mógł polecić wspomnianą firmę.
etnaaa

Re: piece dla zakładów przemysłowych

Post autor: etnaaa »

Ja to sobie pomyślałam, że może warto poszerzyć wiedzę i dowiedzieć się więcej odnośnie elementów takich jak dozowniki oleju ? Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że fajnie będzie po prostu to rozwiązać. Dlatego ciekawi mnie, jakie mamy obszary działania i jakoś chcę sobie po prostu o tym pomówić.
Maciek34

Re: piece dla zakładów przemysłowych

Post autor: Maciek34 »

Cześć! Witajcie. Szukam kół stalowych do swojego projektu. Czy ktoś z was ma doświadczenie w zakupie kół ze stali https://kamar-kola.pl/kola-w-obudowach- ... erdzewnej/?
ODPOWIEDZ