Opieka dla seniorów

Nie znalazłeś fachowca, którego potrzebujesz? Daj znać innym użytkownikom, kogo i w jakim celu szukasz. W grupie siła.
Awatar użytkownika
Jeremiasz-95
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2021, 14:01

Opieka dla seniorów

Post autor: Jeremiasz-95 »

Cześć forumowicze. Może znajdzie się tutaj ktoś kto był w podobnej sytuacji w jakiej jestem obecnie ja. Generalnie chodzi o mojego tatę, który mieszka sam. Zdrowie mu się pogarsza, a ja niestety nie zawsze mogę być u niego kiedy tego potrzebuje, więc zacząłem się zastanawiać nad opiekunką. Inną alternatywą są prywatne domy opieki, co o tym sądzicie? Pomoglibyście mi jakoś podjąć decyzję?
olinka

Re: Opieka dla seniorów

Post autor: olinka »

Ja to widzę tak, że sama opieka to nie jest dla nas jedyna rzecz, ale także i to, jak podchodzimy do tematu ich zajęć. No w końcu to nie są osoby, które pozwalają nam na to, by się nudzić i też często to kochający rodzice, dziadkowie, znajomi. Dlatego gry dla seniorów warto dla nich kupić. To jak najbardziej ważne dla nich. Co wy na to?

świece zapłonowe łódź
poka

Re: Opieka dla seniorów

Post autor: poka »

Wiecie o tym, że fala uderzeniowa lodz naajczęściej stosowana jest w przypadku urazów i schorzeń narządów ruchu, choć bywa wykorzystywany również w medycynie estetycznej?
ODPOWIEDZ