efekty ozonowania

Nie znalazłeś fachowca, którego potrzebujesz? Daj znać innym użytkownikom, kogo i w jakim celu szukasz. W grupie siła.
Awatar użytkownika
Renat90
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2022, 12:38

efekty ozonowania

Post autor: Renat90 »

Cześć forumowicze, korzystaliście kiedyś z usług ozonowania Warszawa? Zastanawiałem się, czy nie zdecydować się na to w mieszkaniu, które planuję wynajmować. Zawsze lepiej jest się pozbyć wszelkich nieprzyjemnych zapachów czy to po zwierzętach, papierosach czy chociażby po remoncie i wszystkich farbach, prawda? Jak oceniacie efekty po usłudze? Macie jakieś opinie?
Awatar użytkownika
kasjusz
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2022, 20:17

Re: efekty ozonowania

Post autor: kasjusz »

Na pewno przyda Ci się dobra firma sprzątająca Warszawa, bo oni muszą mieć odpowiedni sprzęt i środki do wykonania takiego ozonowania. Ja raz na jakiś czas zlecam taką usługę w moim biurze, bo jednak warto dbać o takie aspekty. Jestem zadowolony, bo zawsze wszystko jest właściwie i dokładnie wykonane. To idealny sposób na dezynfekcję, polecam serdecznie ;)
ocet

Re: efekty ozonowania

Post autor: ocet »

O tak! Ozonowanie niesie za sobą wiele korzyści! Należy jednak pamiętać o tym, aby korzystać z usług sprawdzonych i doświadczonych firm, takich jak Airozone. Oni akurat od lat działają na polskim rynku, więc śmiało możecie korzystać z ich usług.
ODPOWIEDZ